{{{ با ثبت آگهی در وبسایت نیازمندی‌های هزاره، بهتر دیده می‌شوید }}}

نیازمندی های هزاره

با ما در مسیر هزاره سوم، همراه باشید

شرکت پاکروپارت - تولیدکننده محصولات شوینده و ضدعفونی کننده تخصصی

شرکت پاکروپارت - تولیدکننده محصولات شوینده و ضدعفونی کننده تخصصی

آگهی رایگان
  • email
  •    تهران تهران
  • www.pakropart.com
  • صنعت صنایع غذایی
  • 1524 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
  • تهران- ستارخان- خیابان مهران آفرند- پلاک 10- طبقه 2

شرکت دانش محور پاکروپارت با ارایه راه‌حل‌های نوین و فن‌آورانه بر مبنای تحقیقات کاربردی برای حل مسایل سلامت و بهداشت جامعه از طریق تولید خلاقانه محصولات شوینده و ضدعفونی کننده‌های تخصصی و عرضه آن به صنایع غذایی، پزشکی، دام و طیور و مصارف عموم در تمام کشور و نیز با نگاه ورود به بازارهای خارجی فعالیت دارد.

 

وین‌اکساید15 – ضدعفونی‌کننده برپایه پراستیک اسید Vinoxide 15 وین اکساید یک محلول گند زدا و ضدعفونی کننده بر پایه پر اکسی استیک اسید ( پراستیک اسید PAA ) است که به منظور ضدعفونی سطوح در تماس با مواد غذایی همچون مخازن، خطوط لوله، پرکن ها، پاستوریزاتور ها، تجهیزات آسپتیک به صورت CIP و COP مورد استفاده قرار می گیرد. پراستیک اسید یک ضدعفونی کننده بسیار ایمن است و به علت نداشتن باقیمانده خطرناک به عنوان یک ضدعفونی کننده بدون نیاز به آبکشی از طرف FDA مورد تایید قرار گرفته است. استفاده از این ضدعفونی کننده قدرتمند در پایان شستشو سبب اطمینان خاطر از یک فرایند CIP مطمئن و کنترل آلودگی های میکروبی می گردد. این محصول بر روی انواع میکرو ارگانیسم ها همچون باکتری ها، قارچ ها، کپک و مخمر و ویروس ها موثر است.

 

دتوسپت D3- شوینده قلیایی خطوط CIP Detosept D3 دتوسپت D3 یک شوینده قلیایی پودری است که به منظور شستشوی خطوطCIP و تجهیزات کارخانجات لبنی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نسل جدیدی از شوینده های قلیایی است که جایگزین مناسبی برای هیدروکسید سدیم بوده و فاقد معایب شوینده های سنتی است. دتوسپت عملکرد فوق العاده ای بر روی چربی ها و پروتئین ها داشته و استفاده از آن در مسیر های سرد و گرم و خطوط لوله و همچنین تجهیزات و تانک ها پیشنهاد می شود.

 

دتوسپتD5 - شوینده اسیدی خطوط CIP Detosept D5 دتوسپتD5، یک شوینده اسیدی مناسب به منظور رسوب زدایی و رفع رسوبات معدنی همچون سنگ شیر و سنگ آهک است که در کارخانجات صنایع لبنی جایگزین اسید نیتریک می‌شود. این محصول همچنین می تواند به منظور خنثی سازی باقیمانده شوینده قلیایی در خطوط تولید مورد استفاده قرار گیرد. شوینده اسیدی دتوسپتیک نقش مهمی در جداسازی بیوفیلم ها و ماکروکلونی باکتری ها از روی سطوح داشته و با استفاده از ترکیبات ویژه، خورندگی را بر روی سطوح کنترل می نماید.

 

وب سایت: http://www.pakropart.com

 

ایمیل: pakropart@gmail.com

 

آدرس: تهران– ستارخان –کوچه آفرند- پلاک 10- طبقه 2

 

تلفن: 54752000-021

 

تلگرام: 09371776301