0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پرسش های متداول

پرسش های متداول در مورد طراحی وب :

۱. چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.

هزاره از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود.

۲. چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما  بعد از برسی نیاز شما وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده ،این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.

۳. چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت میباشد؟

این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:

 • 1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
 • 2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
 • 3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
 • 4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
 • 5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
 • 6 – نوع وب سایت درخواست شده

۴. چه میزان داشتن یک وب سایت میتواند در کسب کار من تاثیر داشته باشد؟

امروزه حتما برای خود شما هم پیش آمده است که در یک کارتی که توسط شخصی به شما داده میشود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه میشوند به دنبال آدرس وب سایت میگردید که چنانچه اطلاعات بیشتر بخواهید را از آن وب سایت دنبال نمایید. در بسیاری از این تبلیغات فقط آدرس وب سایت داده شده است که همه معنای تبلیغ را به مخاطب منتقل مینماید.

در مثال دیگر خیلی از فعالیتها امروزه فقط میتواند از طریق وب و به صورت آنلاین انجام بپذیرد. شما میتوانید از این به بعد به جای اینکه ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google را به مخاطبان خود بدهید خیلی راحت ایمیل خودتان را داشته باشید تا افراد شما وبسایتتان را بهتر بشناسند مانند info@mysite.com

بنابراین تمام دلایلی که در بالا ملاحظه فرمودید میتواند مهمترین دلایل تاثیر یک وب سایت ایده آل برای شما و کسب و کارتان باشد.

5. در هزاره از چه تکنولوژیهایی برای طراحی پروژه ها استفاده میشود؟

 • 1– استفاده از زبان HTML5
 • 2 – استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
 • 3 – استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
 • 4 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
 • 5 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
 • 6 – استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و .....

6. چه تعداد افراد در حال فعالیت در هزاره میباشد؟

در حال حاضر به دلیل تعدد پروژه ها نیروهای کاری به دو دسته تقسیم میشوند که بخشی از آنها در محل شرکت و بخشی دیگر در مکانی دیگر در حال طراحی برای مشتریان خوب و وفادار ما هستند.

7. تعداد طراحی پروژه در هر هفته چند عدد میباشد؟

جواب سوال میتواند متغیر باشد ولی به طور معمول میتوانیم بگوییم 5 تا 7 پروژه وارد شرکت هزاره میگردد.

8. آیا چنانچه در حال حاضر وب سایت داشته باشم میتوانم در مورد وب سایت جدیدتر با تکنولوژی بالاتر از منتخصصان شرکت مشاوره بگیرم؟

بله 100%. به یاد داشه باشید که وب سایت هم مانند خیلی از کارهای دیگر ما در زندگی باید تجدید گردد و به روز گردد. خیلی از مشتریان جدید ما که شرکت برای آنها هیچگونه وب سایتی را طراحی ننموده است این درخواست را دارند که دوست دارند وب سایت آنها در موتور جستجوی مخصوصا Google رتبه خیلی خوبی داشته باشد. ولی با توضیحات منطقی مشاوران شرکت متوجه میشنود که این امر اصلا امکان پذیر نمیباشد چرا که صرفا هدر رفتن هزینه آنها خواهد بود. وب در حال پیشرفت میباشد و شما هم برای عقب نماندن از رقبای خود باید تمام حواستان به وب سایتتان باشد.

9. آیا انتخاب نوع وب سایت و انتخاب بخشهای وب سایت و ارسال پیش فاکتور وب سایت من به صورت آنلاین در این سایت وجود دارد؟

یکی از بخشهایی که سعی نمودیم شما به عنوان مشتری شرکت احساس کنید که حتی بدون مشاوره تلفنی یا حضوری اقدام به سفارش وب سایتتان نمایید قسمت سفارش آنلاین میباشد. در این قسمت فقط میتوانید ساختار و سرویسهایی که تمایل دارید در وب سایتتان داشته باشید رو به ما معرفی نمایید و هیچگونه پرداختی انجام نخواهد شد. در نهایت سعی میکنیم پیش نمایش سایتی را به شما نشان دهیم که در ذهن شما میباشد. طبیعتا برای ثبت سفارش و یا هر گونه مشاوره یا همکاران ما خدمت شما خواهند رسید یا شما به محل شرکت تشریف خواهید آورد. حتی چنانچه نمی خواهید وب سایتی رو داشته باشید لذت این قسمت را از دست ندهید. امید است روزی همین قسمت آغاز فعالیت شما در فضای بین المللی اینترنت و گسترش و شناساندن شما گردد.

10. چند نوع وب سایت در دنیا وجود دارد و وب سایت من میتواند جزء کدام دسته قرار بگیرد؟

به صور کلی دو دسته وب سایت در دنیا وجود دارد که عبارتند از :

1 _ وب سایتهای استاتیک

در این وب سایتها کاربران تنها میتوانند محتویات داخل وب سایت را ببینند و به اصطلاح گونه ای دیگر از بروشور ولی ورژن اینترنتی آن میباشد. بسیاری از شرکتها که معمولا محصولاتشان دائما در حال تغییر نمیباشد یا بروز شدن وب سایت چندان برایشان چندان مهم نمیباشد معمولا این نوع از وب سایتها را سفارش میدهند. البته بعضی از قسمتهای وب سایت البته با پرداخت هزینه جداگانه و کمک شرکت قابل بروز رسانی میباشد. چنانچه میخواهید فقط در فضای اینترنت باشید تا مشتریان بهتر شما را بشناسند میتوانید چنین وب سایتهایی را سفارش دهید. البته نباید توقع داشت با داشتن چند صفحه وب سایت در فضای اینترنت بخواهیم رتبه خیلی خوبی در موتورهای جستجو داشته باشیم و بازدید چنین وب سایتهایی بالا باشد.

2 _ وب سایتهای داینامیک

در نقطه مقابل سایتهای استاتیک وب سایتهای داینامیک توسط خود صاحب وب سایت قابل بروز رسانی میباشد. این بروز رسانی میتواند شامل اضافه نمودن صفحه – دیدن سفارشات و افزودن محصولات و صدها امکانات دیگر که خود شما میتوانید آن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه در چنین وب سایتهایی بعد از زمان طراحی وب سایتتان تنها برای رفع مشکلات احتمالی و سفارش بخشهای دیگر با شرکت در تماس خواهید بود چراکه خودتان میتوانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه ای از جهان با ورود به بخش اصطلاحا کنترل پنل یا حساب مدیریت مشاهده و تغییر بدهید. رتبه بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات بسیار زیاد در فضای شبکه جهانی اینترنت میتواند از مهمترین مزیت چنین وب سایتهایی باشد.

11. بعد از طراحی وب سایت من توسط هزاره آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدید کنندگان وجود دارد؟

همانگونه که داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نمیباشد, تنها داشتن یک وب سایت حتی با قابلتهای بسیار بالا و کاربر پسند هم نمیتواند همه مسایل باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی مان را داریم تا وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.

وعده افزایش رتبه بسیار عالی در تمام شرایط کاملا اساس بی پایه ای دارد لذا برای انجام عملیاتهای تخصصی بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق شما و برآوردهای هزینه این قسمت, قراردادی جداگانه البته با تضمین لازم از طرف ما بین هزاره و شما منعقد خواهد شد.

12. مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

13. آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟

از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.

14. طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه کارهایشان در این صفحه موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.

15. آیا این امکان وجود دارد که طراح سایتم را از بین طراحان شرکت خودم انتخاب کنم و چگونه میتوانم چنین کاری را انجام بدهم؟

با توجه به تعدد بسیار زیاد نمونه کارهای طراحی شده توسط هزاره این احتمال وجود دارد که نمونه ای از وب سایت شما در پروژه های انجام شده ما وجود داشته باشد. در این قسمت چنانچه از نمونه کاری احساس رضایت کردید در زمان عقد قرارداد میتوانید به این نکته اشاره نمایید تا طراح آن پروژه, پروژه شما را البته با طرح و ایده کاملا متفاوت و بهتر از گذشته پیاده سازی نماید. بعضی از افراد دارای چندین نمونه کار در شرکت میباشند که میتواند ملاک انتخاب شما نیز باشد.

16. بعد از طراحی وب سایت میتوانم برای موفق شدن وب سایتم از مشاوران هزاره بهره مند بشوم؟

مطمئنا چنین اتفاقی خواهد افتاد چراکه ما اعتقاد داریم موفقیت شما دقیقا موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

پرسش های متداول در موردبهینه سازی و سئو وب سایت :

۱. سئو چیست و چرا مهم است؟

سئو چیست؟ به شکل ساده سئو به بهینه سازی هایی گفته می شود که در جهت ارتقا رتبه صفحات سایت در موتورهای جستجو انجام می گردد. این صفحات شامل صفحه محصولات، صفحه سرویس ها و دیگر انواع محتوا می شود. نتایج حاصل از سئو، نمایش سایت در قسمت ارگانیک، طبیعی یا رایگان گوگل است.

۲. موتور جستجو چیست؟

موتور جستجو، یک نرم افزار تحت وب است که برای جستجو و یافتن اطلاعات در وب توسعه یافته است. موتورهای جستجو عموما به عبارات وروردی کاربران پاسخ داده و لیستی از صفحات مرتبط را ارائه می دهند.

معروف ترین موتورهای جستجو عبارتند از:

Google، Bing، Yahoo!، Baidu، DuckDuckGo و Yandex

۳. سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی به تمام اقداماتی گفته می شود که در درون یک سایت انجام شده تا آن سایت شانس کسب رتبه بالاتر و ترافیک مرتبط بیشتری از موتورهای جستجو داشته باشد.

سئو داخلی با مسئله بهینه سازی محتوای سایت و همینطور کد های HTML سایت ارتباط نزدیکی دارد. تعداری از موارد سئو داخلی عبارتند از: متا تگ ها، تگ عنوان، متای توضیحات و تگ های هدینگ.

۴. سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی شامل مواردیست که بر روی رتبه سایت موثر بوده اما در خارج از سایت اتفاق میفتد. این موضع شامل بازاریابی محتوا، شبکه های اجتماعی و لینک سازی در خارج از محدوده سایت میشود و همگی موجب ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجو می گردند.

ما برای کمک اینجا هستیم

به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ با کارشناسان ما در تماس باشید.