0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مبلمان کتولی

  • وبسایت : www.katouli.com
  • تاریخ : اردیبهشت 1399
  • مکان: گرگان

توضیحات پروژه

فروشگاه کتولی به عنوان زیرمجموعه مبلمان کتولی از بدو شکل گیری خود بر آن بوده که ﺑـﺎ ﺑﻬـﺮه ﮔﯿـﺮی از ﺗـﻮان ﻋﻤﻠـﯽ و ﺗﺠﺮﺑـﻪ و دانش ﻣﺘﺨﺼﺼـﯿﻦ ضمن دستیابی به ﺷﻨﺎﺧﺖ صحیح از ﻧﯿﺎزﻫﺎی خریداران، با بهره گیری از روش‌های کارآمد ، محصولات با اصالت و ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻ را در اﺧﺘﯿﺎر خریداران ﺧﻮد ﻗﺮار دﻫﺪ. در گام نخست مبلمان اداری ، مبلمان خانگی و فست فود رستورانی، سبد کالایی این مجموعه را تشکیل می دهند.

سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد. فروشگاه کتولی می‌کوشد با ارائه نقد و بررسی تخصصی محصولات و مقالات مفید، انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده و کمک کند تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین در بخش بلاگ فروشگاه می‌کوشیم تا کاربران در جریان جدیدترین نوآوری های طراحی داخلی، اخبار مبلمان ، مقالات راهنمای خرید و مقالات تحلیلی قرار گیرند.

فروشگاه کتولی همواره تخفیف‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید بمنظور قدردانی از مشتریان وفادار در نظر می‌گیرد.